2017 m. sausio 11 d., trečiadienis

Naudinga informacija kiekvienamwww.alavijoverslas.eu

Svarbus kaulų sudėčiai ir jų stiprumui yra pakankamas kiekis vitamino D 3 ir Ca+vartojimas.Kiekvieną dieną iš organizmo pasišalina toks didelis kiekis Ca +,kokį ir turėtume gauti .Tačiau iš maisto Ca +tiek negauname,tad atsargos organizme mažėja.Jaunas organizmas daugiau pasisavina Ca +iš pieno produktų ,o vyresnio amžiaus žmogaus organizmas to jau padaryti nesugeba. Todėl labai svarbu kad kuo daugiau Ca+ mūsų kaulai sukauptų vaikystėje ir jaunystėje.Ca+ kiekį organizme galima papildyti vartojant Ca +tirinčių papildų.Svarbu atkreipti dėmesį kad preparato sudėtyje būtų vit D3 ir magnio.Ca+ reikalingas stipriems kaulams,.Vitaminas  D3  reguliuoja kalcio ir magnio apykaitą . Vit,D 3 ir Mg labai reikalingin kauliniam audiniui atsinaujinti.
  Pasaulyje ypač vertinami kalcio preparatai su vitaminu D3 ir jei dar pridėsime kartu ir maisto papildą turinti vitaminą K 2 ,bus didžiausais efektas,nes šios medžiagos papildo viena kitą ir užkerta kelią osteoporozei.
Vit K2 kraujagyslių sienelėse susidariusi ir viasai ten nereikalingą kalcį sugeba pernešti į kaukus ir apsaugo kaulus nuo išretėjimo.

Moksliniais tyrimais yra nustatyta ,kad vit K2 ,padeda sustbdyti osteoporozę ,mažina lūžių rizika.

 Toks kalcis yra Forever Ca +,kuris yra citrato formos ir lengviausia organizmo įsisavinamas ir ARGI+ ,kuris savo sudėtyje turi vit K2. Vartojant kartu su Forever Freedom ,gausime dar stipresnį efektą ,nes alavijas net 4 kartus padeda geriau įsisavinti medžiagas.
Straipsnis parašytas remiantis asmenine informaciją ,taip  pat remiantis gyd .Platukienės straipsniu pagal ,LNK  laidą

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

KARŠTA NAUJIENA

Patarimai Tau: Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend

Patarimai Tau: Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend : Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend  Forever Immublend skirtas palaikyt...

Faktai