2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis

DIENOS NAUJIENOS

www.alavijoverslas.euVėsiuoju metų laikotarpiu padidėja rizika susirgti gripu, kuris gali sukelti net gyvybei pavojingų komplikacijų.Geriausia apsauga nuo gripo, ūminių kvėpavimo takų infekcijų yra stiprus žmogaus imunitetas. Stipri imuninė sistema, sutikusi virusą, pradeda gaminti aktyviąsias medžiagas ir ląsteles. Pakyla temperatūra ir po 2-3 dienų viruso plitimas sustabdomas,savijauta pradeda gerėti. Reikia pažymėti, kad nedidelio kiekio ligos sukėlėjų patekimas į organizmą neturi gąsdinti. Vyksta tarsi natūrali vakcinacija, imuninės sistemos treniravimas. Galiu  teikti ,kad tik  FOREVER turi visą arsenalą produktų, skirtų sėkmingam imuninės sistemos stiprinimui ir palaikymui. .Normaliai imuninės sistemos veiklai reikia vitaminų ,mineralų ir pilnaverčių amino rūgščių .Dažniausiai to pilnai užtenka vaikams.Jiems rekomenduoju Aloe vera sultis ,žarnyno veiklos pagerinimui Forever Active Probiotic  ligos sukėlėjų slopinimui  ir visą žiemą Forever Kids vitaminus . Suaugusiems rekomenduoju produktų kompleksus,kurie stiprina imunitetą ir naikina virusus  Aloe Vera sultis, Absorbent C .  Vietoj česnakų ir čiobrelių galima vartoti Forever bičių pikį  .Artėjant gripo epidemijai neužmirškime Artic Sea Super Omega.Šis unikalus produktas stiprindamas ląstelių sieneles mažina tikimybę  virusui patekti į ląstelę ir daugintis.
Svarbu atsiminti pagrindinę taisyklę kad imuniteto stiprinimas turi būti nuoseklus ir sistemingas.Taip pat galima vartoti ir Forever bičių žiedadulkes bei pienelį  ar Forever Immublend .
Dar labai svarbu ir rankų higiena.Rekomenduoju naudoti Forever rankų valiklį,ypatingai puiki dezinfekcinė priemonė ,kuri naikina virusus ir bakterijas.  Galiu drąsiai teigti kad tai tiesa pasiremdama savo pastebėjimais.Kadangi dar  dirbu ir  ligoninėje dažnai tenka susidurti su infekcijos šaltiniais, bet mano imunitetas sugeba atlaikyti virusų atakas.NORINT IŠVENGTI PERŠALIMO REKOMENDUOJU KIEKVIENAM VARTOTI FOREVER PRODUKTUS IR TAIP IŠLIKTI DARBINGIEMS IR SVEIKIEMS.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

KARŠTA NAUJIENA

Patarimai Tau: Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend

Patarimai Tau: Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend : Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend  Forever Immublend skirtas palaikyt...

Faktai