Naudinga informacija kiekvienamwww.alavijoverslas.eu

Svarbus kaulų sudėčiai ir jų stiprumui yra pakankamas kiekis vitamino D 3 ir Ca+vartojimas.Kiekvieną dieną iš organizmo pasišalina toks didelis kiekis Ca +,kokį ir turėtume gauti .Tačiau iš maisto Ca +tiek negauname,tad atsargos organizme mažėja.Jaunas organizmas daugiau pasisavina Ca +iš pieno produktų ,o vyresnio amžiaus žmogaus organizmas to jau padaryti nesugeba. Todėl labai svarbu kad kuo daugiau Ca+ mūsų kaulai sukauptų vaikystėje ir jaunystėje.Ca+ kiekį organizme galima papildyti vartojant Ca +tirinčių papildų.Svarbu atkreipti dėmesį kad preparato sudėtyje būtų vit D3 ir magnio.Ca+ reikalingas stipriems kaulams,.Vitaminas  D3  reguliuoja kalcio ir magnio apykaitą . Vit,D 3 ir Mg labai reikalingin kauliniam audiniui atsinaujinti.
  Pasaulyje ypač vertinami kalcio preparatai su vitaminu D3 ir jei dar pridėsime kartu ir maisto papildą turinti vitaminą K 2 ,bus didžiausais efektas,nes šios medžiagos papildo viena kitą ir užkerta kelią osteoporozei.
Vit K2 kraujagyslių sienelėse susidariusi ir viasai ten nereikalingą kalcį sugeba pernešti į kaukus ir apsaugo kaulus nuo išretėjimo.

Moksliniais tyrimais yra nustatyta ,kad vit K2 ,padeda sustbdyti osteoporozę ,mažina lūžių rizika.

 Toks kalcis yra Forever Ca +,kuris yra citrato formos ir lengviausia organizmo įsisavinamas ir ARGI+ ,kuris savo sudėtyje turi vit K2. Vartojant kartu su Forever Freedom ,gausime dar stipresnį efektą ,nes alavijas net 4 kartus padeda geriau įsisavinti medžiagas.
Straipsnis parašytas remiantis asmenine informaciją ,taip  pat remiantis gyd .Platukienės straipsniu pagal ,LNK  laidą

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Darbo ir karjeros galimybė

Apsauga nuo šalčio ir vėjuoto oro.

Kai slenka plaukai